Casa Lapira

St.Ursula Street 239, VLT 1929 Valletta, Malta

  • Do 3 osób
  • Do 25 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Casa Lapira leży 257 m od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,8/10 (798 opinii). Obiekt oferuje m.in. pokoje rodzinne, bezpłatne Wi-Fi oraz restaurację.

Casa Lapira to pensjonat w Valletcie, na Malcie.

Pokoje

Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Każdy ma aneks kuchenny. W łazience znajduje się prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarka do włosów. W części pokoi jest balkon. W wybranych pokojach dostępny jest też widok na miasto.

Udogodnienia obiektu

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi. Dostępna jest przechowalnia bagażu. Na miejscu działa codzienne sprzątanie. Jest też pralnia.

Położenie i dojazd

Casa Lapira leży 250 m od górnych ogrodów Barrakka. Lotnisko Malta International znajduje się 6 km od obiektu.

Co zwiedzić w okolicy

  • górne ogrody Barrakka - 250 m
  • Auberge de Castille - 250 m
  • Narodowe Muzeum Archeologiczne - 300 m

Warto wiedzieć

Całość zlokalizowana jest na parterze.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • balkon

3 osoby25 m²prywatna łazienka

Casa Lapira - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • transport z/na lotnisko
  • sprzątanie codzienne
  • depozyt na bagaż

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • GH-0024
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Casa Lapira”?

Zameldowanie: od 13:00. Wymeldowanie: do 10:00.

Czy w obiekcie „Casa Lapira” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Casa Lapira”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Casa Lapira ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Casa Lapira ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Casa Lapira ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Casa Lapira?

Obiekt znajduje się w miejscowości Valletta.

Casa Lapira na mapie: Valletta

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Casa Lapira

Średnia ocena z 798 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Dimitrios 06 - 2026
10/10

Wyjątkowy pobyt. Gospodarz okazał się bardzo przyjazny i sympatyczny, a przekazane informacje o kontakcie po godzinach były jasne i pomocne. Lokalizacja była naprawdę znakomita, pokój 1 przestronny, a bardzo praktyczna pralka oraz miejsce do suszenia na balkonie świetnie się sprawdziły. Aneks kuchenny był dobrze wyposażony.

ℹ) Opinie gości Casa Lapira nie stanowią oceny serwisu sleephotelsvalletta.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10